אודות

קצת על השירותים בפורטל

מעבר דירה אינו תהליך של מה בכך, הגוזל לרוב זמן יקר ומשאבים רבים. הצורך להבטיח את עצמנו ואת חפצינו בהובלת הדירה על ידי חברה אמינה מצריך לא מעט פעולות בדיקה נדרשות. מאחר וחפצי הבית כמו גם הרהיטים השונים הינם בעלי ערך רב, בין אם כלכלי ובין אם נפשי, ליווי של המובילים לצורך ווידוא שלמות החפצים, בדיקה של הזהירות הננקטת במהלך העבודה ופרטים רבים נוספים מצריכים אותנו להשקיע זמן, בירורים שונים ומחשבה.

כדי להבטיח את עצמנו וחפצינו, יש צורך בחברת הובלות דירה מנוסה ואמינה, כזו שתבטיח את שלמות החפצים במהלך המעבר ותספק שירות אמין ומקצועי. הידע הנרכש במהלך השנים בנוגע לארגון החפצים המועברים, זהירות הנרכשת במשך זמן רב, תהליכי עבודה מסודרים המתבצעים במהירות וללא עיכובים שונים, אלו ואחרים הופכים חברת הובלות דירה לחברה מקצועית ואמינה.

כדי להבטיח ביטחון מלא ללקוחותינו, ריכזנו מקבץ בעלי מקצוע אשר אמונים על הובלות, עד לניואנסים הקטנים ביותר. המיומנויות השונות שרכשו בעלי המקצוע במהלך שנות העבודה הרבות, מקנות זהירות מקסימאלית שאינה פוגעת ביעילות ובזריזות העבודה, אופן עבודה מסודר ומנוהל בדייקנות מרבית. על מנת למנוע את הטרחה הרבה שבחיפושים ובבירורים השונים, חילקנו את פרטי בעלי המקצוע השונים על פי אזורי הפעילות, כך שתתאפשר הובלה בטוחה, מבלי לגזול זמן רב. בין בעלי המקצוע באתר תוכלו למצוא מובילים בעלי ניסיון רב בהובלות דירות ומשרדים, חפצים כבדים וגדולים במיוחד וחפצים המצריכים זהירות יתרה. בעלי המקצוע באתר מציעים שירותים רבים וביניהם מגוון סוגי הובלות:

החל מחפצים בודדים ותכולות דירות קטנות, דרך משרדים וציוד משרדי על סוגיו השונים, דירות גדולות ורהיטים כבדים במיוחד, כלי נגינה, פסלים וחפצי אומנות יקרי ערך ועוד.