הובלות באר-שבע

T.I בנייה ועבודות גמר
בבעלות: יפתח חי עוואד

מתמחה בעבודות גמר פנים וחוץ: יציקות בטון, בניית בלוקים, תוספות בניה, טיח. ושלל עבודות השיפוצים כחלק מהשיפוץ. עיצוב וחידוש ברמה גבוה מאוד. עם ניסיון של למעלה מ- 10 בתחום. לייעוץ והצעת מחיר, התקשרו.

נוי עיצובים
בבעלות: מישל קרול

נוי עיצובים מנוהלת ע"י מישל קרול, בעל ניסיון של למעלה מ- 15 בתחום השיפוצים, הבניה וחידוש פנים. קבלן מורשה מספר מספקת ליווי מהנדס ועד להיתר בניה. לייעוץ והצעת מחיר התקשרו.

גלובל שיפוצים ופרויקטים
בבעלות: מיכאל בוקר

גלובל שיפוצים ופרויקטים מתמחה בכל עבודות השיפוצים, הבניה, עיצוב וחידוש הפנים לבית, למשרד ולעסק. החל משלב העיצוב והשלד ועד לגמר העבודה וקבלת המפתח. לייעוץ והצעת מחיר, התקשרו ונשמח לעמוד לרשותכם.

A.s שיפוצים ועבודות גמר
בבעלות: אבי שגיא

אבי שגיא הינו בעל מקצועי איכותי ומקצועי אשר לו אין ספור לקוחות שהם גם ממליצים טובים עבורו.
חברתנו נותנת שירות למגזר הפרטי והעיסקי כאחד.
לקוחתנו יהנו משירות אדיב ומקצועי במחירים הגונים.

K.S.E שיפוצים גבס פרוייקטים
בבעלות: יאיר קסאי

בחברת K.S.E שיפוצים ופרוייקטים מבצעים את כל עבודות השיפוצים הקיימות בשוק. אנו מתמחים בעבודות גבס ועיצובים בגבס. אז בואו והצטרפו עוד היום אל משפחה רחבה של לקוחות מרוצים. לא מחפש עובדים.

הכל על הובלות דירה

אם מדובר בהובלת דירה פשוטה בתוך הארץ למשל, ההתארגנות היא קלה יחסית. אולם כדי לבצע הובלת דירה באופן המוצלח ביותר כדאי לשמור על מספר שלבים.

מיון החפצים להעברה

הובלת דירה זה עניין מעצבן. צריך להתחיל בלמיין מה חשוב ומה לא, מה אפשר לזרוק ומה לא, מה צריך לתקופה הקרובה ומה לא… צריך לארוז הכול לרשום מה שמים בכל ארגז, לדאוג לעטוף יפה חפצים שבירים…
בדרך כלל לוח הזמנים של הובלת דירה מוכתב על ידי גורמים שלא תמיד נתונים לשליטתכם. למשל תאריך פינוי בית בשכירות…. חשוב להתארגן מראש בצורה מושכלת כדי להחליט אלו חפצים רוצים להעביר, אלו למסור, אלו לזרוק ואלו לאחסן.

הובלות דירה – מה הוא לוח הזמנים שלכם

אם המעבר תלוי בקבלת דירה חדשה, נסו לקחת בחשבון עיכובים אפשריים, למשל עקב שיפוצים אחרונים, גילוי תקלות ברגע האחרון או צורך בניקיון יסודי.
קחו בחשבון לוח זמנים סביר של התארגנות להעברה ולאחר מכן של התארגנות בדירה החדשה. זכרו כי העברה דורשת יכולת גופנית רבה ויכולת התארגנות לא מעטה. חשבו על האפשרות של שכירת עזרה לא רק להובלה, אלא גם לפירוק הבית הקודם ולהתארגנות בבית החדש.

בחירת המוביל או חברת ההובלה

חשוב לבחור מוביל על פי המלצות קודמות, או במידה ואין לכם, דרך אתרי האינטרנט. זכרו לחתום על חוזה הובלה מפורט שיכלול ברשימה נפרדים פריטים יקרי ערך כגון פסנתר, את מצבם ואת שווים.
חשוב לבטח הובלת דירהבסכום סביר, במיוחד אם היא כוללת רהיטים יקרים, תכשיטים או מוצרים נוספים יקרים.

קבלת הצעת מחיר עבור הובלות דירה בבאר-שבע דרך אחד ממספרי הטלפון ברשימה. הובלות איכותיות בבאר שבע דרך רשימת המומלצים.