הובלות באר-שבע

ש.ש עבודות גמר
בבעלות: שמואל אילדטוב

חברתנו מתמחה בכל עבודות השיפוצים והגמר. ניסיון של של למעלה מ-8 שנים בתחום. עבודה מוקפדת ואיכותית בכל התיקונים והעבודות לבית ולחוץ. החל מחשמל ואינסטלציה ועד לחלוקת יחידות דיור, צבע וגבס. שירות אדיב ומקצועי, למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כאחד.

T.I שיפוצים
בבעלות: יפתח חי

T.I שיפוצים, מתמחה בכל סוגי השיפוצים לבית ולחוץ. עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. טיח, שפכטל אמריקאי, תוספות בניה, שליכט צבעוני ועוד. מלווים את הלקוח משלב התכנון ועד גמר העבודה. למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כאחד.

K.S.E שיפוצים גבס פרוייקטים
בבעלות: יאיר קסאי

בחברת K.S.E שיפוצים ופרוייקטים מבצעים את כל עבודות השיפוצים הקיימות בשוק. אנו מתמחים בעבודות גבס ועיצובים בגבס. אז בואו והצטרפו עוד היום אל משפחה רחבה של לקוחות מרוצים.

אומנות השיפוץ +
בבעלות: ברוך יגודייב

אומנות השיפוץ + הינה חברה מקצועית ומובילה בתחומה ועוסקת בעיקר בהגשמת חלומות ללקוחתייה.
רוצים להפוך את הדירה שלכם לבית חלומות ?
חייגו עוד היום ותהנו מהצעת מחיר מצויינת ומחוייבות לכל לקוח עד לתוצאה הרצויה.

master house פרוייקטים !
בבעלות: אנדריי רזניק

חברת "master house" מבצעת את כל עבודות השיפוצים תוך כדי שמירה על לוחות זמנים. העבודה מתבצעת באיכות גבוהה תוך כדי שמירה מוחלטת על סדר וניקיון, מקצועיות ואמינות ללא פשרות.

הכל על הובלות דירה

אם מדובר בהובלת דירה פשוטה בתוך הארץ למשל, ההתארגנות היא קלה יחסית. אולם כדי לבצע הובלת דירה באופן המוצלח ביותר כדאי לשמור על מספר שלבים.

מיון החפצים להעברה

הובלת דירה זה עניין מעצבן. צריך להתחיל בלמיין מה חשוב ומה לא, מה אפשר לזרוק ומה לא, מה צריך לתקופה הקרובה ומה לא… צריך לארוז הכול לרשום מה שמים בכל ארגז, לדאוג לעטוף יפה חפצים שבירים…
בדרך כלל לוח הזמנים של הובלת דירה מוכתב על ידי גורמים שלא תמיד נתונים לשליטתכם. למשל תאריך פינוי בית בשכירות…. חשוב להתארגן מראש בצורה מושכלת כדי להחליט אלו חפצים רוצים להעביר, אלו למסור, אלו לזרוק ואלו לאחסן.

הובלות דירה – מה הוא לוח הזמנים שלכם

אם המעבר תלוי בקבלת דירה חדשה, נסו לקחת בחשבון עיכובים אפשריים, למשל עקב שיפוצים אחרונים, גילוי תקלות ברגע האחרון או צורך בניקיון יסודי.
קחו בחשבון לוח זמנים סביר של התארגנות להעברה ולאחר מכן של התארגנות בדירה החדשה. זכרו כי העברה דורשת יכולת גופנית רבה ויכולת התארגנות לא מעטה. חשבו על האפשרות של שכירת עזרה לא רק להובלה, אלא גם לפירוק הבית הקודם ולהתארגנות בבית החדש.

בחירת המוביל או חברת ההובלה

חשוב לבחור מוביל על פי המלצות קודמות, או במידה ואין לכם, דרך אתרי האינטרנט. זכרו לחתום על חוזה הובלה מפורט שיכלול ברשימה נפרדים פריטים יקרי ערך כגון פסנתר, את מצבם ואת שווים.
חשוב לבטח הובלת דירהבסכום סביר, במיוחד אם היא כוללת רהיטים יקרים, תכשיטים או מוצרים נוספים יקרים.

קבלת הצעת מחיר עבור הובלות דירה בבאר-שבע דרך אחד ממספרי הטלפון ברשימה. הובלות איכותיות בבאר שבע דרך רשימת המומלצים.