הובלות באר-שבע

A.s שיפוצים ועבודות גמר
בבעלות: אבי שגיא

אבי שגיא הינו בעל מקצועי איכותי ומקצועי אשר לו אין ספור לקוחות שהם גם ממליצים טובים עבורו.
חברתנו נותנת שירות למגזר הפרטי והעיסקי כאחד.
לקוחתנו יהנו משירות אדיב ומקצועי במחירים הגונים.

K.S.E שיפוצים גבס פרוייקטים
בבעלות: יאיר קסאי

בחברת K.S.E שיפוצים ופרוייקטים מבצעים את כל עבודות השיפוצים הקיימות בשוק. אנו מתמחים בעבודות גבס ועיצובים בגבס. אז בואו והצטרפו עוד היום אל משפחה רחבה של לקוחות מרוצים. לא מחפש עובדים.

נוי עיצובים
בבעלות: מישל קרול

נוי עיצובים מנוהלת ע"י מישל קרול, בעל ניסיון של למעלה מ- 15 בתחום השיפוצים, הבניה וחידוש פנים. קבלן מורשה מספר מספקת ליווי מהנדס ועד להיתר בניה. לייעוץ והצעת מחיר התקשרו.

T.I בנייה ועבודות גמר
בבעלות: יפתח חי עוואד

מתמחה בעבודות גמר פנים וחוץ: יציקות בטון, בניית בלוקים, תוספות בניה, טיח. ושלל עבודות השיפוצים כחלק מהשיפוץ. עיצוב וחידוש ברמה גבוה מאוד. עם ניסיון של למעלה מ- 10 בתחום. לייעוץ והצעת מחיר, התקשרו.

ס.א.ל ניהול והקמת פרויקטים
בבעלות: מתי רונן

ס.א.ל. ניהול פרויקטים בהנהלת מתי רונן מתמחה בכל עבודות השיפוצים לבית.
כמו כן, מתמחה באיתור ותיקון נזילות מורכבות, תוך מתן דגש על האיכות, המקצועיות והשירות האדיב לכלל הלקוחות. החברה משתמשת אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר.
מתן ייעוץ והכוונה מקצועית לאורך כל תהליך העבודה ועמידה בזמנים. התקשרו עוד היום.

הכל על הובלות דירה

אם מדובר בהובלת דירה פשוטה בתוך הארץ למשל, ההתארגנות היא קלה יחסית. אולם כדי לבצע הובלת דירה באופן המוצלח ביותר כדאי לשמור על מספר שלבים.

מיון החפצים להעברה

הובלת דירה זה עניין מעצבן. צריך להתחיל בלמיין מה חשוב ומה לא, מה אפשר לזרוק ומה לא, מה צריך לתקופה הקרובה ומה לא… צריך לארוז הכול לרשום מה שמים בכל ארגז, לדאוג לעטוף יפה חפצים שבירים…
בדרך כלל לוח הזמנים של הובלת דירה מוכתב על ידי גורמים שלא תמיד נתונים לשליטתכם. למשל תאריך פינוי בית בשכירות…. חשוב להתארגן מראש בצורה מושכלת כדי להחליט אלו חפצים רוצים להעביר, אלו למסור, אלו לזרוק ואלו לאחסן.

הובלות דירה – מה הוא לוח הזמנים שלכם

אם המעבר תלוי בקבלת דירה חדשה, נסו לקחת בחשבון עיכובים אפשריים, למשל עקב שיפוצים אחרונים, גילוי תקלות ברגע האחרון או צורך בניקיון יסודי.
קחו בחשבון לוח זמנים סביר של התארגנות להעברה ולאחר מכן של התארגנות בדירה החדשה. זכרו כי העברה דורשת יכולת גופנית רבה ויכולת התארגנות לא מעטה. חשבו על האפשרות של שכירת עזרה לא רק להובלה, אלא גם לפירוק הבית הקודם ולהתארגנות בבית החדש.

בחירת המוביל או חברת ההובלה

חשוב לבחור מוביל על פי המלצות קודמות, או במידה ואין לכם, דרך אתרי האינטרנט. זכרו לחתום על חוזה הובלה מפורט שיכלול ברשימה נפרדים פריטים יקרי ערך כגון פסנתר, את מצבם ואת שווים.
חשוב לבטח הובלת דירהבסכום סביר, במיוחד אם היא כוללת רהיטים יקרים, תכשיטים או מוצרים נוספים יקרים.

קבלת הצעת מחיר עבור הובלות דירה בבאר-שבע דרך אחד ממספרי הטלפון ברשימה. הובלות איכותיות בבאר שבע דרך רשימת המומלצים.