הובלות ירושלים

ע.י אלי חומרי בניין
בבעלות: רפי גולני

חברתנו מתמחה בכל סוגי עבודות השיפוצים, צבע וגבס. עם וותק של 20 שנה. בין השנים צברנו לקוחות מרוצים במגזר הפרטי והעסקי.
התקשרו והצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים ותהנו משירות אדיב, ייחודי ומקצועי .

א.צ שיפוצים
בבעלות: ציון מלול

א.צ שיפוצים- חברתנו מתמחה בבניה ושיפוץ כל סוגי המבנים הקיימים.
חברתנו עושה שיפוצים כלליים לחברות, מוסדות ואנשים פרטיים. א.צ שיפוצים היא חברה עם וותק של שנים ארוכות בתחום.

א.ד עבודות שיפוץ וגמר
בבעלות: דרור ששון

א.ד ששון הינה חברה קבלנית בעלת נסיון ומוניטין מוכח של עשרות שנים בתחום הבנייה והשיפוצים. לחברה צוותי שיפוצים קבועים ומנוסים בכל תחומי הבנייה, לרבות חשמל, טיח, ריצוף, חיפוי, שיש, גבס, צבע ואינסטלציה, העובדים לפי התקנים המחמירים ביותר והדואגים להתעדכן בחידושים ובהתפתחויות בענף הבנייה בישראל ובחו״ל.

א.ד. גבאי פתרונות בנייה מתקדמים
בבעלות: דניאל גבאי

שיפוצים כלליים, עבודות צבע, אינסטלציה, חשמל, גבס עם דגש לביצוע מקצועי וברמה גבוהה לפי בקשת הלקוח.

ש.ש עבודות גמר
בבעלות: שמואל אילדטוב

חברתנו מתמחה בכל עבודות השיפוצים והגמר. ניסיון של של למעלה מ-8 שנים בתחום. עבודה מוקפדת ואיכותית בכל התיקונים והעבודות לבית ולחוץ. החל מחשמל ואינסטלציה ועד לחלוקת יחידות דיור, צבע וגבס. שירות אדיב ומקצועי, למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כאחד.

טיפים לבחירת איש מקצוע להובלות דירה

כאשר אנחנו מזמינים חברת הובלות אנחנו למעשה מפקידים בידיה את הרכוש היקר לנו מכל: את כל הרהיטים והחפצים שלנו. לכן, הטיפ החשוב ביותר לבחירת חברת הובלות כאשר עוברים דירה הוא לנסות ולברר כמה אותה חברה היא אמינה. כדאי מאוד לבקש המלצות מחברים או ממכרים לגבי חברת הובלות מוצלחת במיוחד.

לקבוע עם חברת הובלות דירה עוד לפני ההובלה

לא פעם חברות הובלות או מובילים פרטיים לא קובעים מחיר מראש אלא לאחר שהם מתרשמים מהדירה ומהתכולה שלה. לכן, כדאי לכם לקבוע פגישה עם המוביל או עם נציג של חברת ההובלות עוד לפני ההובלה עצמה. כך לא יצפו לכם הפתעות לא נעימות ביום ההובלה עצמו משום שתדעו מראש כמה גובה אותה החברה.

יחד עם זאת, תמיד יהיו מקרים בהם מובילים מציעים מחירים מיוחדים עבור סטודנטים למשל, משום שלרוב יש להם מעט מאוד רהיטים או עבור זוגות צעירים. גם במבצעים כאלו מומלץ לתאם את כל הפרטים מראש עם איש המקצוע העוסק בתחום הובלות דירה על מנת שלא תופתעו משינוי פתאומי במחיר ביום ההובלה עצמו.

תמחור של הובלות דירה

כל חברת הובלות מתמחרת את השירותים שלה באופן מעט שונה. חברה אחת תגבה מחיר גבוה יותר מרהיטים שצריך להעלות אותם לקומה שלישית וחברה אחרת תגבה מחיר גבוה יותר מהעלאת רהיטים לקומה רביעית. טיפ חשוב: לפני ההעברה דברו עם המוביל או עם נציג החברה ונסו להבין ממה מורכב התמחור.

הרשימה שלפניכם בנוייה אך ורק מאנשי הובלות אמינים ואיכותיים באזור ירושלים. תתקשרו לאחד ממספרי הטלפון ברשימה לקבלת מענה מיידי.