הובלות חיפה

פלקס שיפוצים וטכנולוגיות
בבעלות: רן תנעמי

פוקס שיפוצים וטכנולוגיות בניהולו של רן תנעמי מתמחים בכל סוגי השיפוצים הצבע והגבס!
לרשותנו כלים מתקדמים וצווות עובדים מהשורה הראשונה אשר יתנו לכם את השירות הטוב ביותר!

מ.ס עבודות גמר ושיפוצים
בבעלות: משהור סמרי

מ.ס עבודות גמר ושיפוצים בניהולו של משהור סמרי מתמחים בכל סוגי השיפוצים לבית והגמר.
אנו נותנים שירות למגזר הפרטי והעסקי כאחד!
אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים עם צוות אמין ומיומן אשר יבצעו את העבודה לשביעות רצונכם!

המשפץ רפאל
בבעלות: רפאל קמחי

חברתנו בעלת ידע מקצועי רב, מתמחים בכל סוגי השיפוציים הכללים לבית, ניהול פרוייקטים ברמה מקצועית, ליווי ושקיפות לאורך כל הדרך, תוך הקפדה על אמינות ומחירים הוגנים, אחריות על כל עבודה.

לואי שיפוצים
בבעלות: לואי אלבאש

לואי שיפוצים הינה חברת שיפוצים אשר מתמחה בכל הנוגע לעבודות השיפוץ.
אצלנו תהנו משירות אישי וייעוץ ברמה הגבוהה ביותר! אנו מלווים את הלקוח מהתכנון ועד לגמר הביצוע ולא משנה מהי גודל העבודה.

רוני המשפץ
בבעלות: רוני חיון

רוני המשפץ מתמחה בכל עבודות הגמר השונות. שירות אמין ומקצועי ביותר. שיפוץ בתים משותפים, שליכט צבעוני, עבודות גבס, חשמל ומצלמות אבטחה. עובדים מול לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. עמידה בלוחות זמנים תוך מתן דגש על איכות ללא פשרות, צוות מקצועי ומיומן.

תשכחו מה"חאפרים"

הרכוש שלנו יקר לנו בין אם הוא עלה לנו כסף רב ובין אם יש לו ערך סנטימנטלי רב. לכן הובלות דירה הן דבר שחייב להיות מבוצע על ידי מקצוענים בלבד. "חאפרים" אפשר למצוא בכל עיר כשהם מחזיקים בבעולתם טנדר או משאית קטנה שלא מתאימים לרוב סוגי ההובלות. יצירת קשר עם חברה איכותית תאפשר קבלת מידע חשוב ואמיתי לגבי תהליך העברת הדירה שלכם כשבמקרים רבים אף יגיע נציג לביתכם בכדי לאמוד את כמות הפריטים, לראות באיזו קומה הדירה, לבדוק נגישויות, ולהציע הצעת מחיר מדויקת שלא תתפח לה לפתע. בעת הובלות דירה מקצועיות תוכלו לראות עובדים שעברו הכשרה מתאימה שיודעים כיצד להעביר גם פריטים מיוחדים כמו פסנתרים למשל.

כל השירותים הנלווים החשובים
חברה איכותית יכולה לספק לכם מגוון שירותים נלווים שיעזרו לכם מאוד לבצע את ההעברה בנוחות רבה ומבלי לבזבז זמן יקר. הובלות דירה בעזרת מנוף ו/או מעלית מיוחדת המותקנת על רכב מתאים, הופכות להיות בטוחות עבור הפריטים שלכם ומהירות הרבה יותר. שירותי אריזה מקצועיים שמציעה חברה איכותית יעזרו לכם להימנע מחיפוש אחר חומרי אריזה לא איכותיים וישמרו על הפריטים שלכם לאורך כל ההובלה. חברות הובלה מציעות גם שירותי אחסנה עבור הרכוש שלכם לפרקי זמן שונים כך שלא תמיד צריך להתרוצץ אחר בעל מחסן כלשהו. הובלות דירה מחייבות ביטוח, לכן בדקו שהפוליסה שמוצעת לכם מכסה את שווי הרכוש ושהיא מונפקת על ידי חברה מוכרת ואמינה.

הובלות בחיפה לפניכם רשימת מובילים מובחרת בחיפה.