הובלות חיפה

All Design
בבעלות: דניאל פניאן

חברת אול דיייזין בבעלות של דניאל פניאן מביאה משהו חדש לישראל- שדרוג שיפוץ הבית שלכם.
חברתנו מלווה את הלקוח בכל מה שקשור בשיפוץ הבית, ונותנת יעוץ, הכוונה ועיצוב כחלק מתהליך השיפוץ וללא כל תוספת.

ברכת הבית האומנות שבגבס
בבעלות: אלעד דעבול

ברכת הבית האומנות שבגבס מתמחה בחידוש פנים הבית והחוץ. החל מתוספות בניה, ריצוף ואינסטלציה ועד לבניית דקים פרגולות ועוד. אנו נעזור לך להגשים את החלום ולשפץ את הבית כפי שתמיד רצית. נלווה אותך בכל שלבי תהליך השיפוץ. שירות אדיב מקצועי והוגן תוך עמידה בלוחות זמנים. למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כאחד.

א.וי שיפוצים
בבעלות: ויטלי שליטא

א וי שיפוצים היא חברת אשר מתמחה בבניה ושיפוץ .
א וי שיפוצים בבעלותו של ויטלי שליטא שיפוצניק בעל ניסיון וידע רב.
חברתנו מתמחה בכל סוגי השיפוצים עבודה בגבס,שיפוץ הוספת חדרים, איטום, אינסטלציה ועבודות חשמל.

ע.י שיפוצים ואחזקות בעמ
בבעלות: יונתן ארפי

תוהמי ארפי בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום השיפוצים וכלל העבודות לבית ולגינה. מתמחה בכל מגוון העבודות החל מבניה קלה ועד להקמת בניה. שירות אדיב, הוגן ומקצועי, תוך עמידה בלוחות זמנים. למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כאחד.

סנקר קובי שיפוצים
בבעלות: סנקר קובי

בעל מקצוע המתמחה בכל סוגי עבודות השיפוצים למגזר הפרטי והעסקי תוך שימת דגש על מתן שירות הגון מקצועי ואדיב.

תשכחו מה"חאפרים"

הרכוש שלנו יקר לנו בין אם הוא עלה לנו כסף רב ובין אם יש לו ערך סנטימנטלי רב. לכן הובלות דירה הן דבר שחייב להיות מבוצע על ידי מקצוענים בלבד. "חאפרים" אפשר למצוא בכל עיר כשהם מחזיקים בבעולתם טנדר או משאית קטנה שלא מתאימים לרוב סוגי ההובלות. יצירת קשר עם חברה איכותית תאפשר קבלת מידע חשוב ואמיתי לגבי תהליך העברת הדירה שלכם כשבמקרים רבים אף יגיע נציג לביתכם בכדי לאמוד את כמות הפריטים, לראות באיזו קומה הדירה, לבדוק נגישויות, ולהציע הצעת מחיר מדויקת שלא תתפח לה לפתע. בעת הובלות דירה מקצועיות תוכלו לראות עובדים שעברו הכשרה מתאימה שיודעים כיצד להעביר גם פריטים מיוחדים כמו פסנתרים למשל.

כל השירותים הנלווים החשובים
חברה איכותית יכולה לספק לכם מגוון שירותים נלווים שיעזרו לכם מאוד לבצע את ההעברה בנוחות רבה ומבלי לבזבז זמן יקר. הובלות דירה בעזרת מנוף ו/או מעלית מיוחדת המותקנת על רכב מתאים, הופכות להיות בטוחות עבור הפריטים שלכם ומהירות הרבה יותר. שירותי אריזה מקצועיים שמציעה חברה איכותית יעזרו לכם להימנע מחיפוש אחר חומרי אריזה לא איכותיים וישמרו על הפריטים שלכם לאורך כל ההובלה. חברות הובלה מציעות גם שירותי אחסנה עבור הרכוש שלכם לפרקי זמן שונים כך שלא תמיד צריך להתרוצץ אחר בעל מחסן כלשהו. הובלות דירה מחייבות ביטוח, לכן בדקו שהפוליסה שמוצעת לכם מכסה את שווי הרכוש ושהיא מונפקת על ידי חברה מוכרת ואמינה.

הובלות בחיפה לפניכם רשימת מובילים מובחרת בחיפה.