הובלה עם מנוף

לעתים הספות לא עוברות במסדרונות, הפסנתר עלול לההרס במעבר המדרגות. במקרים בהם הדירה ממקומת בקומה גבוהה ללא מעלית או מעלית קטנה, הדבר יכול להיות מסובך אף יותר.

ישנם מקרים בהם קיימים חפצי אומנות יוקרתיים ורהיטים שלא ניתן לפרקם, מקרים כאלו דורשים בשימוש הובלה עם מנוף.

סוגי הובלה עם מנוף

ישנם שלושה סוגים של הובלה עם מנוף;

1. מנוף מעלית – זוהי בעצם מעלית הנעה על גבי מנוף, עליה ניתן להעמיס את הציוד.

2. מנוף טלסקופי – מנוף זה מיועד להובלות קטנות יותר ולבניינים נמוכים יחסית, זאת משום שהוא מוגבל להרמת משאות כבדים. המנוף הזה מאופיין בכך שהוא זול יחסית לאחרים, ויש לבצע את ביצוע הפירוק והעמסה במהירות.

3. מנוף נייד – מנוף זה הנו אחד הנפוצים בשוק ההובלות וזה משום שהוא מאופיין כשמו כן הוא- נייד, אין צורך להרכבה מיוחדת. מנוף זה נחשב לעמיד וחזק יחסית ומסוגל לשאת סחורות כבדות.

עלויות הובלות עם מנוף

מחירי ההובלות עם מנוף מורכבים ממספר פונקציות הקובעות את העלויות; ראשית כל, עונת הקיץ בהחלט מעלה משמעותית את מחירי ההובלות. זאת משום שזוהי עונה מבוקשת יותר וכמו בכל תחום – כשהביקוש עולה גם המחיר עולה. פרמטר נוסף לקביעת מחירי הובלות דירה באמצעות מנוף הוא גובה הקומה שעליה יש להעמיס את הסחורה.

הובלה עם מנוף עד לקומה הרביעית המחירים נעים בסביבות ה-300 ש"ח, בין הקומות השלישית עד השישית העלות היא על סך 350 ש"ח, עד הקומה השימינית ההובלה מתייקרת בין 50 עד 100 ש"ח.

אין ספק כי שירותי ההובלות עם מנוף יקרות יותר מהובלות רגילות, אך במידה וישנו הצורך להובלה מסוג זה לעתים כדאי להבצע את ההוצאה הכספית. הובלה עם מנוף מבטיחה שמירה על החפצים היוקרתיים והכבדים הנמצאים ברשותנו.