הובלות גדולות מכל סוג

(משרדים, בתים פרטיים, וילות ועוד)

בניגוד להובלות קטנות שכוללות בדרך כלל העברה של כמה חפצים גדולים או של ארגזים קטנים ממקום למקום, לעתים גם חפץ יחיד כמו מקרר או מזנון גדול של סלון שקשה לסחוב לבד ממקום אחד למקום אחר, הובלות גדולות כוללות מספר פריטים רב או כמה פריטים כבדים וגדולים מהרגיל.

בדרך כלל הובלות גדולות כוללות הובלה של פסנתרים, מכולות, תכולת דירה מלאה, ארגזים כבדים רבים, סחורה ועוד. לקוחות שמזמינים היום הובלה גדולה הם לא רק אנשים שעוברים דירה ורוצים להעביר את כל תכולת הדירה מהבית הישן אל הבית החדש באמצעות בעלי המקצוע, אלא גם בעלי חברות תעשייה שמשתמשים באופן קבוע בחברות הובלה כדי להעביר מוצרים ממקום למקום או מכשור בקנה מידה גדול.

לרוב הובלות גדולות יחייבו גם סיוע של מכשור מיוחד. בדרך כלל מדובר במשאיות, במנופים, עגלות ומלגזות וכן באריזות מיוחדות שניתן להכניס בהן כמות רבה של סחורה או תכולה.

יתרונות חברת הובלה בנושא של הובלות גדולות

בדרך כלל כאשר אנחנו עוברים דירה אנחנו מתכננים מראש האם להעביר את החפצים באמצעות המכונית הפרטית, הטנדר של אבא או כמה חברים שמתנדבים לסחוב, לקשור ולהעמיס. במקרה של הובלות גדולות, כאשר אנחנו צריכים להעביר את כל תכולת הדירה – מרהיטים ומכשירי חשמל כבדים ועד לארגזים רבים מכל חדרי הדירה, יש יתרונות מובהקים לתשלום לחברת ההובלה.

העובדה שחברת הובלה מגיעה עם משאית גדולה, מעמיסה את כל החפצים שלנו על המשאית ומובילה את החפצים בצורה בטוחה ליעד החדש, מקלה באופן משמעותי על תכנון המבצע הזה. בדרך כלל נגלה שאם נחשב את עלויות הדלק, העבודה והלחץ הגדול שמתלווה להובלה כזאת גדולה באופן עצמאי, נגלה שלהשכיר את שירותיה של חברת הובלות יהיה זול וקל יותר.

יתרון מהותי נוסף של חברת הובלות על פני הובלה עצמאית היא האחריות שניתנת לנו על ההובלה. חברת הובלות שמובילה משאות כבדים בדרך כלל מבטחת את עצמה ואת התכולה של כל הובלה בעוד שאם נבצע העברה של חפצים באופן עצמאי יהיה לנו מאד קשה להבטיח לעצמנו פיצוי במידה של נזק לרכוש.

חברת הובלות מעסיקה בדרך כלל מובילים מיומנים שצוברים ניסיון מהובלה אחת להובלה הבאה ויודעים כיצד להרים, להוריד, להעמיס ולשנע חפצים רבים בבת אחת. בסופו של דבר היתרון הוא העברה של כל המוצרים, החפצים והפריטים בנסיעה אחת למקום חדש – דבר שמקצר ומקל על יום המעבר. כשמדובר בהובלה מסחרית, מדובר בקבלן שמתמחה בהעברה של סחורה ויכול גם כן להבטיח שהסחורה תגיע בשלום ליעדה.

הכנה לקראת ההובלה

במיוחד כאשר מדובר בהובלה גדולה חשוב מאד שנדע כיצד להיערך לה. כשמדובר בהובלה פרטית של דירה או בית, חשוב לארוז בצורה מסודרת את כל הפריטים הקטנים, לסמן על הארגזים מה יש בהם ולסמן לאיזה חדר הם צריכים להגיע. בנוסף, מומלץ מאד לסמן בצבע בולט ארגזים שבהם ארזנו פריטים שבירים שצריך לנהוג בהם ביתר תשומת לב. את החפצים הגדולים יותר כמו מקרר, תנור אפייה או מכונת כביסה, נוכל לארוז באמצעות הדרכה מתאימה מחברת ההובלות שלעיתים קרובות גם תתן לנו ציוד אריזה מתאים כדי שניערך מראש בצורה טובה.

המצב אינו שונה במיוחד כאשר מדובר בהובלה של סחורה מסחרית. גם במקרה זה חשוב לשים דגש על איכות האריזה של המוצרים, על סימון נכון, על הכנת רשימות מלאי ומצאי ועל רישום כל פריט שמועבר לחברת ההובלה כדי להבטיח שאנחנו יודעים בדיוק מה הועבר ומה לא. הכנה מוקדמת נכונה ואריזה מבעוד מועד תבטיח שגם הובלה גדולה ומשמעותית תעבור בשלום.

עוד מעולם הובלות דירה: הובלת משרדים

הובלת משרדים

האם הובלת משרדים היא שונה מהובלה אחרת? באתר שלנו אתם יכולים להינות משירותי הובלה של משרד גדול, בינוני או קטן במחיר הכי טוב במדינה ובשירות הכי אדיב ומפתיע שקיים בשוק. אם אתם צריכים הובלה של משרד / משרדים בתל-אביב, חיפה, באר-שבע או ירושלים (או אזורים הקרובים לערים אלו) אז הגעתם למקום הנכון! תתקשרו לאחד מהמומחים באתר כדי לקבל הצעת מחיר כבר היום.