הובלת משרדים ושירותי אחסנה

הובלות של משרדים – מעבירים לכם את העבודה לכל מקום

הובלת משרדים

בפורטל הובלות דירה אנו מתמחים בין היתר גם בהובלה של משרד בצורה זריזה וקלילה. כיום ישנם שינויים רבים בכל תחום הנדל"ן, אנשי עסקים רבים עושים את שיקול העברת המשרדים משום שניתן לגרוף מכך כסף לא מועט. מעבר לכך, מובן כי העברה והובלה של משרדים שונה מהעברת בתים פרטיים והתעסקות מול לקוחות פרטיים בכלל. בתהליך האריזה, אחסנה והובלה יש לדרוש מעובדי המשרד להיות ממוקדים בעבודה ולבצע אחסנה מהירה של כל ציוד המשרד, לבצע עבודה מקצועית מול המובילים ולוודא שלא נשכח ציוד חשוב מאחור.

כמו כן, במידה וישנם מסמכים, דיסקים או ציוד רגיש ומסווג בין הציוד במשרד יש לבחור חברת הובלות אמינה המבטיחה בחוזה מולכם לשמור על דיסקרטיות מוחלטת בהעברת התכולה. כמובן ובמידה והחלטתם לבצע את הובלת המסמכים הרגישים בעצמכם לא נתקלתם בשום בעיה, אך בהחלט יש להיות ערניים למצבים שונים כאלו או אחרים.

שירותי הובלות משרדים לרוב כוללים שירותי אריזה, הובלה ולעתים גם אחסנה במידה ואתם זקוקים לכך. צוות חברת ההובלות מבטיח הקפדה ושמירה על מוצרי חשמל ומסמכים חשובים. כמובן שישנה האפשרות לבצע את האריזה באופן עצמאי. ישנן יריעות פלסטיק איכותיות עליהן ניתן להניח מוצרים שבירים המונעים את הפגיעה בהם.

שירותי אחסנה למשרדים

לקוחות עסקיים או פרטיים זקוקים לעתים לשירותי אחסנה של ציוד וריהוט מכל מיני סיבות. לרוב מדובר בלקוחות עסקיים אשר זקוקים להבטחת שמירה על הציוד, הריהוט ותכולת המשרד. חשוב לדעת כי שירות מסוג זה מוצע בחברות הובלות שונות ואפשר לעשות בו שימוש, לרוב מדובר במחסנים בעלי חלל רחב המאפשרים את אחסנת כל ציוד המשרדים באופן מסודר וגישה נוחה אל כל הציוד והתאים במקום ללא חשש. לרוב חברות המאפשרות שירותי אחסנה מבטיחות מחסנים מרווחים, מאובזרים ומוגנים מפני שריפות ו/או פריצות. בנוסף, מחסנים אלו לרוב מבוטחים בביטוח מקיף ואמצעי מיגון שונים.