טיפים לבחירת חברת הובלות דירה

בדיקה טלפונית: רצוי לברר עוד בטלפון את הניסיון שצברה החברה, כמה מובילים יגיעו לבצע את ההעברה, גודלו של הרכב, האם ישנה השתתפות עצמית בביטוח, ועוד.

פגישה נדיבה והצעת מחיר: רצוי להיפגש עם נציג חברת ההובלות ולא לסגור עסקה דרך הטלפון. בפגישה, יש לבקש את הצעת המחיר מתועדת בכתב. זאת, משום שחברות רובות מספקות מחיר משוער באמצעות הטלפון ומחיר שונה לאחר אמדן מדויק של תכולת הדירה.

סקר שוק: רצוי מאד לקבל מספר הצעות מחיר מכמה חברות הובלות. זאת, מאחר והמחירים השונים המוצעים על ידי חברות של מובילים נוטים להתגלות כבעלי פערים גבוהים מידי בין האחד לשני.

הצעת מחיר: הצעת מחיר צריכה להינתן בכתב, ולא בעל פה, וכמו כן לבדוק מה היא כוללת בתוכה (ביטוח, מע"מ וכיו"ב). רצוי לקבוע עם המוביל את המחיר הסופי בטרם ביצוע ההובלה.

המלצות: רצוי לפנות מראש רק לחברות אשר יש עליהן המלצות, בין אם אלו ניתנו על ידי מכרים אישיים ובין אם לאחר חיפוש בפורומים השונים באינטרנט.

באתר תמצאו את נבחרת החברות של הובלות דירה בארץ, שתוכננה על פי צרכי הלקוח וחולקה בהתאם לאזורי הפעילות של אנשי המקצוע. הובלות באיכות על ידי חברות אמינות עומדות לרשות לקוחותינו וניתן ליצור קשר בכל עת, לכל שאלה או בעיה.

הובלות דירה ללא כאב ראש

מי שכבר זכה להעביר חפצי דירה במהלך חייו יודע כי מדובר במשימה לא פשוטה המתלווה לא אחת בכאבי ראש רציניים. חברות הובלות דירה הניתנים כיום בארץ אינם שומרות על רמה אחידה של שירות ולכן קשה לדעת למה לצפות בהזמנת שירותי הובלות לדירה חדשה, כאשר מדובר בחפצים מרובים או אפילו בכמה חפצים ספורים. חברות לא מעטות מציעות מחיר נמוך בטלפון כדי למשוך אליהן את הלקוח ולגרום לו לבחור בהן על פני חברות אחרות, כאשר בעת ההובלה הן מעלות מחיר בגין 'חפצים כבדים' או יוקרתיים, וכיו"ב.

כדי להימנע משירותים של חברות המעניקות שירותים לקויים, רצוי לקבל מספר הצעות מחיר וכן לחפש המלצות אצל מכרים. לא כדאי לסגור עסקה עם נציג חברת הובלות דירה באמצעות הטלפון, אלא רק לאחר שזה ראה את היקף העבודה ואמד את מחירה.