מחירי הובלות דירה בישראל – כל מה שחשוב לדעת

העובדה שתחום ההובלות הוא תחום פתוח ורחב כל כך, מאפשרת למובילים רבים לתמחר את שירותיהם ממש כמו שהם רוצים, בלי להתחשב בכלל במה שקורה בפועל.

בדרך כלל אנשים שזקוקים להובלות דירה לא בודקים בנרות את המובילים שהם בוחרים ונעזרים בהמלצות על מוביל אחד או שניים לפני שהם בוחרים חברות הובלה. סקר שוק הוא דבר חשוב כדי להבין האם המחיר שהמוביל שבחרנו נתן לנו הוא מחיר הוגן בהתאם לתחום ההובלות בארץ ואולי בעצם המוביל שבחרנו נתן לנו מחיר מנופח מבלי שנשים לב.

כאשר מדובר על מחיר הובלות חשוב לזכור שזהו צריך להיות שילוב של כמה פרטים שונים שמרכיבים ביחד את המחיר הכולל שהמוביל זורק לעברנו. המחיר הוא חישוב של המרחק מדירה אחת לדירה השנייה, של גודל ההובלה, כמות הפריטים שיש להוביל, הקומה ממנה מתבצעת ההובלה והקומה במקום אליו מובילים את הפריטים, המרחק ממשאית ההובלה אל הבית, מספר המובילים שדרוש בפועל, האם יש צורך במנוף או במכשור מיוחד ועוד פרטים שונים. לכן – לפני שאתם מקבלים הצעת מחיר וסוגרים עם מוביל מסוים, חשוב שתפרטו בפניו כמה שיותר פרטים על ההובלה ואל תשאירו שום דבר פתוח.

הצעת מחיר בכתב – חובה

בעיה מוכרת בכל הקשור למחירי ההובלות בישראל היא הצעות המחיר. לא כל המובילים מספקים ללקוחות שלהם הצעות מחיר לפי אינפורמציה ששאלו אותם. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר אל תוותרו אף פעם על הצעת מחיר כתובה. עם ההצעה הזו תוכלו לגשת למובילים נוספים באיזור המגורים שלכם ולבדוק האם המחיר מוגזם, מנופח או ממוצע לכל דבר. הבדיקה הזו תעזור לכם לישון בשקט לפני ההובלה וגם אחריה.

עוד מעולם הובלות דירה: הובלת גדולות

בניגוד להובלות קטנות שכוללות בדרך כלל העברה של מעט חפצים גדולים או של ארגזים בלבד או חפץ בודד כמו מקרר או מזנון גדול של סלון שקשה לסחוב לבד ממקום אחד למקום אחר, הובלות גדולות יותר כוללות גם מספר רב של פריטים או כמה פריטים כבדים וגדולים מאד.